KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13139186
nr 1313 9186
Harald Skogsberg
(1889-1980), Sverige
"Fullsatt". Signerad, daterad -42. Akvarell, 23x27 cm
Harald Skogsberg, svensk bildkonstnär född 1889, död 1980.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:35:52
1.500 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Harald Skogsberg
Läs mer om Harald Skogsberg